Українці отримали унікальний шанс придбати нові авто за смішними цінами

15.07.2018 г. в 23:31, «Автовод»

Суперечка між Євросоюзом і США, загрози обкласти один одного митами на автомобілі, несподівано може бути вигідна українцям. Справа в тому, що авто, на які при поставках в Америку «зваляться» додаткові мита, везти за океан не буде сенсу, а в Європі на них їздити не можна. Якщо українці куплять їх прямо в портах, то такі машини обійдуться їм чи не в два рази дешевше. Але тут є свої нюанси. Варто знати перед тим, як віддати гроші.

СКАНДАЛ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Нагадаємо, скандал почався 22 червня, коли Дональд Трамп пригрозив, що введе 20% мита на всі автомобілі, зроблені в ЄС, якщо європейці не приберуть торгові бар’єри проти товарів з США.

За наступні дні ситуація не змінилася. Європейці спробували «осадити» Америку, заявивши, що США зашкодять самим собі, бо втратять від своїх дій близько $ 13-14 млрд. Справа в тому, що під ці мита можуть потрапити автомобілі, які виробляються в США, але за європейськими дозволами, їх продаються в треті країни, в тому числі і ЄС. Так що США можуть боляче вдарити по своїй же економіці, повідомляє видання Politico.

«ХАЙП» ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Здавалося б далека від простих українців економічна війна може, тим не менш, бути для нас вигідною. Тут привід для «хайпу» в тому, що вже вироблені для США і підготовлені до відправки автомомбілі поки затримуються в портах. І якщо Америка як і обіцяла введе мита проти європейців, за океан автомобілі відправляти не стануть. Їх-то зі значними знижками і можуть купити українці.

«На європейських аукціонах з’явилися автомобілі для американського ринку. Це Mercedes C і E-класу. Імовірно, їх вартість буде $ 30-35 тис при вартості нового в США $ 75-76 тис. Якщо США введуть 20% мито, то везти їх в Америку не матиме сенсу, а продати на території ЄС теж не можна, так як колірна гамма тих Mercedes не підходить для європейського ринку, а по-друге, потрібно переробити всю світлотехніку і отримати сертифікат на ці машини для території ЄС. Взагалі постраждає сегмент недорогих автомобілів – «середній плюс», «середній», «середній мінус». Для українців це тільки плюс, тому, що ці автомобілі будуть продаватися в портах для тих, у кого є готівка. Вони зможуть купити хороший автомобіль за хороші гроші поки «два дурня б’ються», — говорит глава Association of Troubleshooters Сергей Креймер.

Але щоб законно поставити такий автомобіль на облік, обов’язково потрібно переробити «американську» світлотехніку під європейський стандарт, яким керується Україна. Якщо робити все законно, це обійдеться в $ 2-5 тис. Також є люди, які роблять тимчасову адаптацію за 200 доларів, а після отримання документів ставлять все в оригінал. Але це незаконно і може спричинити проблеми при зустрічі з поліцією.

«На тих же нових Mercedes можна добре виграти в ціні. Можна взяти той же «американський» Е-клас 400 в повній комплектації за $ 40 тис – приблизно 45% від його реальної вартості. Ці машини вже в порту. До ціни покупки додається аукціонний збір, портовий збір і транспортні витрати вивезення авто з території ЄС. Але в будь-якому випадку це дуже хороша економія», – наводить приклад Сергій Креймер.

До слова, потрібно розуміти, що так триватиме недовго.

«Перспектива – це 6-7 місяців, поки будуть продаватися машини, які не будуть вивезені в США або будуть повернуті назад, які знаходяться в дорозі. Це хороший хайп, з якого можна отримати вигоду. А нові замовлення, швидше за все, будуть прийматися дуже індивідуально і за іншими цінами. Якщо мита залишаться високими в довгостроковій перспективі, то ті компанії, для яких ринок США важливий, вони будуть продавати ці машини навіть з збитками. Але для цього їм треба буде налагодити канали поставок, щоб ці авто були кінцевого складання в Мексиці або Канаді, щоб уникнути повноцінних санкцій», – говорить експерт.

Интересные автостатьи

Колекционер из Австрии собрал 114 уникальных VW Golf Из 30 миллионов VW Golf, проданных с 1970-х годов, 114 авто принадлежат только одному человеку. Самая продаваемая модель Volkswagen стала больше, чем просто автомобилем для Йозефа Джузы из Австрии.
Купить машину или ездить на такси: что выгоднее для вас Чтобы ответить на этот вопрос, нам нужно сравнить стоимость 1 км поездки на такси и на собственном автомобиле.
Четырехцветный VW Golf - не "самопал", а редчайший серийный автомобиль Да-да, на фото именно серийный автомобиль. Таких Гольфов третьей серии было выпущено всего 264 экземпляра, а Polo III в такой расцветке выпустили уже гораздо больше - аж 3806 авто.
Секреты топливных карточек: рейтинг программ лояльности украинских АЗС У всех крупных АЗС-сетей Украины сегодня действуют собственные программы лояльности. В напряженной борьбе за клиентов они постоянно придумывают новые акции, бонусы и привилегии.
Шесть гениальных идей, которые изменят движение в городе От автомобилей, которые общаются друг с другом, до дорог, которые заряжают ваш электрический автомобиль в движении - новые технологии в скором будущем изменят привычный ритм вождения в городах.
Автоклассика: 5 редких и необычных масл-каров, о которых вы никогда не слышали Спрос и предложение - это та вещь, которая влияет на стоимость автомобиля, о котором вы мечтали. По статистике, есть очень большая вероятность того, что те автомобили, которые вам нравятся, это именно те, за которыми охотятся все ценители масл-каров.
В отпуск на авто: как сэкономить на топливе? Если вы собрались путешествовать на автомобиле, ощутимой статьей расходов могут стать расходы на топливо. Мы расскажем вам, как можно снизить затраты на заправку автомобиля, когда вы едете в отпуск.
Самые крутые суперкары на службе в полиции Похоже, что экономить на полицейских авто в некоторых странах никто не собирается. Если «у нас» полиция пересела с УАЗиков на Приусы, то «у них» - на Роллс-Ройсы и Бугатти. Предлагаем подборку самых невероятных суперкаров на службе в полиции.
15 гаджетов, которые могут пригодиться каждому автомобилисту Современным водителям доступна масса хитроумных устройств, которые решают связанные с автомобилем проблемы. Мы собрали как хорошо знакомые, так и не особо распространённые гаджеты, которые сделают жизнь любого автовладельца проще.
Как это работает: эргономика автомобиля Дизайн интерьера в авто - это не только о стиле, это также об удобстве управления и комфорте для всех внутри.
8 распространенных ошибок при покупке первой машины При покупке первой машины ошибаются практически все. Какие промахи самые распространённые? Читайте, и узнаете.
Как ухаживать за ремнями безопасности То, что пристегиваться в автомобиле обязательно, ни для кого не секрет. Но за ремнями нужно правильно ухаживать, чтобы сохранить их функциональность.

Больше новостей