Сім правил, як захистити автомобіль на відпочинку

07.08.2018 г. в 15:09, auto.24tv.ua

Поки ви відпочиваєте, хтось поруч працює. І це не тільки обслуговуючий персонал курорту – часто в місцях відпочинку "працюють" зловмисники, які посягають на ваше майно. Кілька простих правил можуть знизити ймовірність його втратити.

Безсумнівно, стоянка з охороною або особистий водій, що невідлучно знаходиться при машині – найкращі засоби захистити автомобіль, коли ви з ним знаходитесь на відпочинку. Але такий сервіс доступний не скрізь, навіть якщо власник не обмежений у коштах. Тому в деяких випадках ніхто не подбає про безпеку майна краще, ніж ви самі – якщо вже ви вирішили і на відпочинку не розлучатися з автомобілем.

Зауважимо, що автомобіль людини, яка прибула на відпочинок, вразливий особливо, оскільки такий громадянин як правило, не має потрібних контактів, не знайомий з особливостями місцевості, не знає нюансів менталітету жителів і не володіє іншими тонкощами. На це і розраховують зловмисники. І майте на увазі: досвідчені злодії спостерігають за “цікавими” автомобілями з моменту їх прибуття на парковку в популярних у туристів місцях.

Коли автомобілі стоять далеко від пляжу, сигнал тривоги від сигналізації може залишитись без уваги через звук прибою та інші типові для півдня шуми.

Звичайно, на території якогось солідного приморського закладу небезпека стати жертвою салонних злодюжок набагато менше.

Сигнализація. Автомобіль, яким ви будете користуватися на чужій для вас території, повинен бути обладнаний охороною системою. Так, проти більшості “сигналок” у професійних викрадачів і салонних злодіїв є “протиотрута”, але машина з одними лише штатними замками – легка здобич навіть для шантрапи початкового рівня.

Секретність. Намагайтеся, щоб ніхто не бачив брелок вашої охоронної системи (або інтерфейс програми в смартфоні). Точна інформація про тип “сигналки” дозволить злодіям заощадити якихось півхвилини, а значить, підвищить “перспективність” вашої машини в їхніх очах.

Демонстрація. У той же час, нехай усі бачать, що ваш автомобіль захищений: світлодіод сигналізації блимає під склом, “кочерга” замикає кермо, важіль КП заблокований механічним замком. Кожний протиугінний засіб – це ще один бар'єр для злочинця, на подолання якого йому потрібні додаткові секунди, а це більший ризик і отже, менша привабливість вашого автомобіля.

Місце. Залишайте машину на місці, відкритому з усіх боків: злочинці не люблять працювати на видноті. Так, ця порада конфліктує з вашим бажанням поставити машину в тіні, але тут вже вибирати вам.

Заздалегідь. Дорогі речі ховайте у багажник, але це потрібно робити не на парковці, де ви будете залишати машину і де процес може бути зафіксований злодюжками, а заздалегідь.

Огляд. Якщо ймовірність “замаху” на вашу машину в певному місці велика, подумайте, чи варто ставити на скло сонцезахисну шторку, яку ми використовуємо для захисту салону від прямих променів. Адже у зашторенному салоні злочинцю буде зручніше потрошити ваш бардачок, розбиратися з охоронною системою та інше.

Обережніше! Не кидайтеся бездумно в атаку, якщо раптом застали злодія на гарячому – озирніться і заручіться підтримкою. У таких місцях зловмисники часто працюють організованою командою і під загрозою затримання можуть піти на небезпечні заходи – зав'язати бійку, застосувати зброю і т. п.

Підігнавши машину просто до моря, багато хто використовує її як приміщення для зберігання речей, продуктів і напоїв. Відповідно, непроханих гостей в такому випадку не побоюються.

Навіть якщо ви прибули на південь власною машиною, зовсім необов'язково користуватися нею на відпочинку щодня. Якщо на вашому улюбленому пляжі немає стоянки з охороною, а ваша модель входить в число популярних у викрадачів, можливо, простіше буде їздити на таксі, громадському транспорті або на розвозках, які курсують між місцями масового відпочинку в курортних містах. А машина тим часом теж відпочине на надійній парковці готелю або пансіонату.

Интересные автостатьи

Колекционер из Австрии собрал 114 уникальных VW Golf Из 30 миллионов VW Golf, проданных с 1970-х годов, 114 авто принадлежат только одному человеку. Самая продаваемая модель Volkswagen стала больше, чем просто автомобилем для Йозефа Джузы из Австрии.
Купить машину или ездить на такси: что выгоднее для вас Чтобы ответить на этот вопрос, нам нужно сравнить стоимость 1 км поездки на такси и на собственном автомобиле.
Четырехцветный VW Golf - не "самопал", а редчайший серийный автомобиль Да-да, на фото именно серийный автомобиль. Таких Гольфов третьей серии было выпущено всего 264 экземпляра, а Polo III в такой расцветке выпустили уже гораздо больше - аж 3806 авто.
Секреты топливных карточек: рейтинг программ лояльности украинских АЗС У всех крупных АЗС-сетей Украины сегодня действуют собственные программы лояльности. В напряженной борьбе за клиентов они постоянно придумывают новые акции, бонусы и привилегии.
Шесть гениальных идей, которые изменят движение в городе От автомобилей, которые общаются друг с другом, до дорог, которые заряжают ваш электрический автомобиль в движении - новые технологии в скором будущем изменят привычный ритм вождения в городах.
Автоклассика: 5 редких и необычных масл-каров, о которых вы никогда не слышали Спрос и предложение - это та вещь, которая влияет на стоимость автомобиля, о котором вы мечтали. По статистике, есть очень большая вероятность того, что те автомобили, которые вам нравятся, это именно те, за которыми охотятся все ценители масл-каров.
В отпуск на авто: как сэкономить на топливе? Если вы собрались путешествовать на автомобиле, ощутимой статьей расходов могут стать расходы на топливо. Мы расскажем вам, как можно снизить затраты на заправку автомобиля, когда вы едете в отпуск.
Самые крутые суперкары на службе в полиции Похоже, что экономить на полицейских авто в некоторых странах никто не собирается. Если «у нас» полиция пересела с УАЗиков на Приусы, то «у них» - на Роллс-Ройсы и Бугатти. Предлагаем подборку самых невероятных суперкаров на службе в полиции.
15 гаджетов, которые могут пригодиться каждому автомобилисту Современным водителям доступна масса хитроумных устройств, которые решают связанные с автомобилем проблемы. Мы собрали как хорошо знакомые, так и не особо распространённые гаджеты, которые сделают жизнь любого автовладельца проще.
Как это работает: эргономика автомобиля Дизайн интерьера в авто - это не только о стиле, это также об удобстве управления и комфорте для всех внутри.
8 распространенных ошибок при покупке первой машины При покупке первой машины ошибаются практически все. Какие промахи самые распространённые? Читайте, и узнаете.
Как ухаживать за ремнями безопасности То, что пристегиваться в автомобиле обязательно, ни для кого не секрет. Но за ремнями нужно правильно ухаживать, чтобы сохранить их функциональность.

Больше новостей