Нова Toyota Corolla Hybrid - на чолі ефективності та інновацій

Нова Toyota Corolla Hybrid - на чолі ефективності та інновацій

05.06.2024 р. в 16:54, «AvtoVod»

У світі постійної еволюції автомобільної індустрії, Toyota знову визначає нові стандарти з випуском свого останнього джерела піонерства - седану Corolla з гібридною силовою установкою. Цей автомобіль, здатний перетворити ідею ефективності та екологічності на реальність, вразить навіть найвимогливіших любителів автомобілів.

Оновлена Toyota Corolla

Передові технології, що лежать в основі нового седана тойото корола, відображають не лише бажання Toyota підтримувати природу, але й максимально задовольняти потреби водіїв у зручності та продуктивності. Однією з найважливіших особливостей нового Corolla Hybrid є його гібридна електрична силова установка. Це інтегрована система, яка поєднує у собі бензиновий двигун і електромотор, забезпечуючи ефективність пального та зменшення викидів. Але що ще важливіше - ця система дозволяє автомобілю працювати тихіше, що робить кожну поїздку приємнішою та комфортнішою. Водночас, Corolla Hybrid не тільки демонструє свою здатність до зниження викидів, але і вражає свою чутливість і реактивність. Динаміка їзди цього автомобіля дозволяє вам відчути потужність, що захоплює, забезпечуючи при цьому ефективність споживання пального, яку очікуєте від гібридного автомобіля. З метою максимального задоволення водіїв, нова Corolla Hybrid підтримує різні режими водіння, які відповідають різним ситуаціям на дорозі. Режим Normal забезпечує збалансовану динаміку та ефективність. Режим Eco допомагає зменшити споживання пального, а отже, знижує викиди. А режим Power вам забезпечить експресивну реакцію на педаль газу, коли це необхідно.

Але можливою справжньою перлиною в арсеналі нової Corolla Hybrid є її повністю електричний режим. Ця функція дозволяє вам перейти на електричний рух, забезпечуючи тиху та екологічну їзду з нульовими викидами, що особливо важливо в міських умовах та на коротких відстанях.

Характеристики Toyota Corolla Hybrid

Двигун

1,8-літровий бензиновий + електродвигун, 122 к.с., 142 Нм + 163 Нм

Трансмісія

e-CVT

Привід

Передній

Паливна економічність

4,1 л/100 км

Розміри

4630мм x 1825мм x 1435мм, 2640мм (колісна база), 433 л (багажник)

Інші характеристики

Світлодіодні фари та задні ліхтарі, 17-дюймові легкосплавні диски, клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, мультимедійна система, камера заднього виду, система допомоги при паркуванні

Запрошуємо вас на ознайомлення з оновленою Toyota Corolla, яка вже доступна в автоцентрі https://www.toyota.ua/. Ця модель поєднує в собі ефективність, комфорт і безпеку. Завдяки високоякісному двигуну і передовим технологіям, Corolla готова вразити вас своїми можливостями та динамікою. Переконайтеся в цьому особисто!

Цікаві автомобільні публікації

Як правильно обрати СТО для вантажних авто Власники транспортних компаній часто звертаються до різних станцій технічного обслуговування (СТО), адже це зручно та звільняє від необхідності самостійно обслуговувати вантажівки. У кожному місті є свої СТО, що пропонують різноманітні послуги.
Руководство при выборе кондиционера для автосалона от компании «Кондиціонери України» Автосалоны, дилерские автоцентры относятся к числу объектов, на которых необходимо поддерживать температурно-влажностный режим в соответствии с нормативными требованиями. Это важная составляющая охраны труда сотрудников и заботы о комфорте клиентов. Так что без установки кондиционера не обойтись.
Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.

Більше новин