Як подовжити строк дії акумулятора для авто

Як подовжити строк дії акумулятора для авто

25.11.2022 р. в 15:15, «AvtoVod»

Потужність автомобільної акумуляторної батареї може знижуватися через вік машини, часті короткі поїздки або використання в нерегулярному режимі. Також негативно впливають екстремальні температури, плюсові та мінусові.

Щоб акумулятор не вийшов з ладу надто швидко, важливо грамотно організувати його експлуатацію. Розглянемо детальніше кілька порад, слідуючи яким ви захистите АКБ від швидкого зносу.

Поради для збільшення тривалості дії автомобільного акумулятора

Надійна акумуляторна батарея дозволяє швидко завести та комфортно експлуатувати автомобіль. Якщо акумулятор швидко сідає, може знадобитися зарядний пристрій для авто, що виручить, коли АКБ погано тримає заряд. А для збереження пускової потужності акумуляторної батареї автомобіля впродовж тривалого часу дотримуйтесь кількох правил:

  • Відмовтеся від паркування авто на сонці на тривалий час, а також не залишайте надовго на сильному морозі. Вплив надмірно високих і низьких температур знижує потужність акумулятора, тому доречно обирати паркінг з оптимальними кліматичними умовами, особливо якщо справа стосується тривалого перебування автомобіля на стоянці.
  • Слідкуйте за ступенем зарядки акумуляторної батареї. Подбайте про те, щоб напруга розімкнутого ланцюга не опускалась нижче 12,5 В.
  • Перевіряйте клеми. Не варто допускати їх використання в окисленому стані. Якщо почалося руйнування, їх необхідно почистити чи за потреби замінити, адже вони не можуть забезпечувати якісний контакт. 
  • Не заряджайте акумулятори надмірно. Це так само шкідливо, як і повна розрядка. Найбільші ризики перезарядити при далеких поїздках. В таких випадках проблему можна вирішити шляхом активного застосування в машині приладів, що працюють на електроенергії.
  • При тривалому простої авто варто раз на тиждень їздити, щоб акумулятор отримав заряд, адже навіть під час стояння на парковці витрачається потужність АКБ. Також після довгої перерви в експлуатації машини можна зарядити акумулятори спеціальним пристроєм, щоб вистачило потужності, аби завести двигун.
  • Регулярно організовуйте повне перезарядження акумулятора. Для цього достатньо виконувати раз на тиждень тривалу поїздку. Особливо це необхідно, коли автомобіль на постійній основі використовується для коротких поїздок.

Підбір АКБ слід здійснювати відповідно до потреб, щоб максимально використовувати потенціал акумулятора. Якщо в авто передбачено суттєве споживання електроенергії, живлення потребують кілька пристроїв, потрібна потужна батарея. Відповідно, якщо споживачів мало 一 достатньо акумулятора з малою потужністю. 

Різноманітні автотовари, автомобільне обладнання та в тому числі акумулятори та зарядні пристрої для них представлені у великому асортименті на сайті Алло. Обирайте якісні та відповідні до потреб комплектуючі та обладнання для авто, щоб користування машиною було максимально комфортним.

Цікаві автомобільні публікації

Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.
Грузовая резина Carleo - выносливость, надежность, долговечность Покрышки, разработанные только для грузового транспорта, обладают целым рядом специфических характеристик. Они существенно отличаются от шин других типов, так как предназначены для более высоких нагрузок. Мастера китайского бренда Carleo отлично понимают разницу.
Что нужно знать, выбирая тормозные колодки для авто? Каждый автолюбитель знает, что после покупки автомобиля радость от обладания смягчается озабоченностью обслуживанием. И одним из насущных вопросов является выбор и покупка расходников: фильтра, масла, технические жидкости и прочие важные мелочи.
Що робити якщо замерз замок в дверях авто Залишаючи зимою автомобіль на відкритій стоянці, автовласник має бути готовим до будь-якої екстремальної ситуації. Одна з них – це примерзлі дверцята машини. Проблема ця досить поширена і найбільш образливим є те, що трапляється вона, як завжди, у найнепідходящий момент.
Ажіотажний попит на пальне: чи вистачить на генератори і що буде з цінами Протягом останнього тижня мережі АЗС фіксують зростання попиту на пальне. Це повна несподіванка, адже ринок увійшов у «мертвий» сезон.
Як завести автомобіль, якщо розрядився акумулятор? Причини розрядки автомобільних акумуляторів різні, але найчастіша - тривалий простій при мінусовій температурі. Причому з такою проблемою стикаються всі акумулятори без винятку, як і бюджетні варіанти, так і акумулятори відомих брендів, таких як Bosch. Врахуйте, що регулярне розрядження пристрою сигналізує про несправність обладнання.
Нестандартний топ: зимові шини відомих та невідомих брендів, що варті уваги З настанням холодів питання заміни та купівлі шин для автомобіля стає дуже актуальним. Серед брендів гуми, представлених в Україні, є ті, які найчастіше рекомендують. Наприклад, Michelin, Bridgestone, Dunlop, Continental, Goodyear. Це продукція преміум-сегменту, яка дійсно якісна і коштує відповідно.

Більше новин