Як подовжити строк дії акумулятора для авто

Як подовжити строк дії акумулятора для авто

25.11.2022 р. в 15:15, «AvtoVod»

Потужність автомобільної акумуляторної батареї може знижуватися через вік машини, часті короткі поїздки або використання в нерегулярному режимі. Також негативно впливають екстремальні температури, плюсові та мінусові.

Щоб акумулятор не вийшов з ладу надто швидко, важливо грамотно організувати його експлуатацію. Розглянемо детальніше кілька порад, слідуючи яким ви захистите АКБ від швидкого зносу.

Поради для збільшення тривалості дії автомобільного акумулятора

Надійна акумуляторна батарея дозволяє швидко завести та комфортно експлуатувати автомобіль. Якщо акумулятор швидко сідає, може знадобитися зарядний пристрій для авто, що виручить, коли АКБ погано тримає заряд. А для збереження пускової потужності акумуляторної батареї автомобіля впродовж тривалого часу дотримуйтесь кількох правил:

  • Відмовтеся від паркування авто на сонці на тривалий час, а також не залишайте надовго на сильному морозі. Вплив надмірно високих і низьких температур знижує потужність акумулятора, тому доречно обирати паркінг з оптимальними кліматичними умовами, особливо якщо справа стосується тривалого перебування автомобіля на стоянці.
  • Слідкуйте за ступенем зарядки акумуляторної батареї. Подбайте про те, щоб напруга розімкнутого ланцюга не опускалась нижче 12,5 В.
  • Перевіряйте клеми. Не варто допускати їх використання в окисленому стані. Якщо почалося руйнування, їх необхідно почистити чи за потреби замінити, адже вони не можуть забезпечувати якісний контакт. 
  • Не заряджайте акумулятори надмірно. Це так само шкідливо, як і повна розрядка. Найбільші ризики перезарядити при далеких поїздках. В таких випадках проблему можна вирішити шляхом активного застосування в машині приладів, що працюють на електроенергії.
  • При тривалому простої авто варто раз на тиждень їздити, щоб акумулятор отримав заряд, адже навіть під час стояння на парковці витрачається потужність АКБ. Також після довгої перерви в експлуатації машини можна зарядити акумулятори спеціальним пристроєм, щоб вистачило потужності, аби завести двигун.
  • Регулярно організовуйте повне перезарядження акумулятора. Для цього достатньо виконувати раз на тиждень тривалу поїздку. Особливо це необхідно, коли автомобіль на постійній основі використовується для коротких поїздок.

Підбір АКБ слід здійснювати відповідно до потреб, щоб максимально використовувати потенціал акумулятора. Якщо в авто передбачено суттєве споживання електроенергії, живлення потребують кілька пристроїв, потрібна потужна батарея. Відповідно, якщо споживачів мало 一 достатньо акумулятора з малою потужністю. 

Різноманітні автотовари, автомобільне обладнання та в тому числі акумулятори та зарядні пристрої для них представлені у великому асортименті на сайті Алло. Обирайте якісні та відповідні до потреб комплектуючі та обладнання для авто, щоб користування машиною було максимально комфортним.

Цікаві автомобільні публікації

Як правильно обрати СТО для вантажних авто Власники транспортних компаній часто звертаються до різних станцій технічного обслуговування (СТО), адже це зручно та звільняє від необхідності самостійно обслуговувати вантажівки. У кожному місті є свої СТО, що пропонують різноманітні послуги.
Нова Toyota Corolla Hybrid - на чолі ефективності та інновацій У світі постійної еволюції автомобільної індустрії, Toyota знову визначає нові стандарти з випуском свого останнього джерела піонерства - седану Corolla з гібридною силовою установкою. Цей автомобіль, здатний перетворити ідею ефективності та екологічності на реальність, вразить навіть найвимогливіших любителів автомобілів.
Руководство при выборе кондиционера для автосалона от компании «Кондиціонери України» Автосалоны, дилерские автоцентры относятся к числу объектов, на которых необходимо поддерживать температурно-влажностный режим в соответствии с нормативными требованиями. Это важная составляющая охраны труда сотрудников и заботы о комфорте клиентов. Так что без установки кондиционера не обойтись.
Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.

Більше новин