МРЕВ почали працювати незаконно

12.11.2015 р. в 15:52, autopalace

11 листопада, через 4 дні з початку колапсу в українських МРЕВ, які фактично перестали функціонувати, деякі з них у Києві відновили свою роботу. Але юридично це – незаконно, пише autocentre.ua.

На сьогоднішній день деякі з сервісних центрів МВС з надання послуг, пов’язаних з використанням транспортних засобів (колишні МРЕВ), у столиці відновили свою роботу. Про це нам вдалося дізнатися безпосередньо від їх співробітників. Також підтверджують цю інформацію і наші читачі, які безпосередньо побували в цих МРЕВ. Разом з тим, незважаючи на явну позитивність цього факту, сам по собі він викликає крайнє здивування, адже ведення діяльності цих центрів поки ще не узаконено!

Нагадаємо, що проблеми в українських сервісних центрах МВС з надання послуг, пов’язаних з використанням транспортних засобів (колишні МРЕВ), виникло 7 листопада після набуття чинності закону «Про національну поліцію», згідно якому в числі іншого втратили юридичну силу всі нормативні документи, що регламентують роботу МРЕВ. Щоб відновити їх діяльність Кабінет Міністрів України у терміновому порядку підготував і прийняв 10 і 11 листопада дві урядові постанови: №904 «Про внесення змін до Порядку реєстрації транспортних засобів» та №905 «Про внесення змін до постанови Кабміну №47 і 340», що стосується видачі водійських посвідчень та реєстраційних документів на транспортні засоби. Фактично цими документами була проведена технічна заміна старих термінів «Державтоінспекція», Департамент Державтоінспекції МВС »і« МРЕВ »на сучасні -« національна поліція »,« сервісні центри МВС »і« Головний сервісний центр МВС».

Завдяки цим документам МРЕВ зможуть відновити свою роботу. Однак на сьогодні юридично, вони ще не вступили в законну силу (це відбувається після їх офіційного опублікування в урядових ЗМІ). Зважаючи чого поки ще діють колишні редакції положень «Про порядок реєстрації транспортних засобів» та «Про порядок видачі посвідчень водія», згідно з якими МРЕВ надають послуги в рамках повноважень вже неіснуючої Державтоінспекції, що саме по собі – незаконно.

Цікаві автомобільні публікації

Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.

Більше новин