Як правильно паркувати авто взимку - 5 порад

15.12.2015 г. в 18:14, news-cloud

Через низьку температуру, взимку часто сідає акумуляторна батарея та примерзають двері. Також водії не завжди можуть виїхати з того місця, куди ще вчора припаркували свій автомобіль.

Ми пропонуємо 5 порад щодо парковки автомобіля взимку на ніч.

Гараж чи вулиця.

Взимку краще залишати автомобіль на вулиці, оскільки в гаражах зазвичай є сирість. Налідь, яка зібралась протягом дня на кузові почне танути в приміщенні з плюсововою температурою. В цих умовах автомобіль набагато швидше піддається корозії. Якщо автомобіль потрібно залишити на кілька тижнів, тоді краще залишати в гаражі, але перед цим помити авто і дати йому висохнути.

Акумулятор.

Якщо автомобіль стоїть на вулиці і ви їздите щодня, акумулятор не потрібно знімати. Тоді не працюватиме сигналізація, що може привести до неприємніших речей, ніж розряджений акумулятор. Щоб в люті морози акумулятор не сів, потрібно вимикати всі пристрою крім центральних замків та сигналізації. З того, що може взимку висмоктати всю енергію з АКБ — відеореєстратор, не вимкнена магнітола та габаритні вогні.

Місце для стоянки.

На засніженій і слизькій дорозі. Слід уникати паркування на підйомах, в глибокому снігу, або заїжджати двома колесами автомобіля на узбіччя, а інші залишати на дорозі. Якщо хоча б одне колесо потрапить на таку поверхню, то рушити з місця буде практично неможливо, через диференціал, який просто не крутитиме колесо, в якого більше зчеплення. Паркувати свій автомобіль на проїжджій частині взимку, навіть якщо нема знаку — велика небезпека. Це заваджає снігоприбиральної техніки. Також не слід залишати автомобіль на узбіччі в поворотах, де в нього може в'їхати інший автомобіль. Звичайно, провина іншого автомобіля, але тяганина зі страховиками та правоохоронцями забере ваш час. Ставити автомобіль найкраще передом до виїзду. Це спростить виїзд. А якщо сяде акумулятор, буде набагато простіше "прикурити" у іншого автомобіля.

Коли все ж обрали місце для паркування, краще на цій ділянці кілька разів вперід-назад, щоб накатати колію. Це сприятиме безпроблемному виїзду з цьому місця. Якщо за ніч стався якийсь сніговий апокаліпсис — посипте пісок під ведучі колеса.

Паркувальне гальмо.

Серед автомобілістів часто виникають суперечки: залишати чи не залишати авто на паркувальному гальмі взимку. Більшість схиляється до того, що можна, але не одразу після мийки.Тут водій сам повинен вирішувати чи варто залишати, адже ризик того, що гальмівні колодки примерзнуть присутній. Краще паркувати авто на рівнині та обмежуватись блокуванням коліс трансмісією. В крайноьому разі, під колесо можна підставити камінь.

Примезлі елементи.

При замерзанні дверей не можна смикати їх туди сюди. Вам вдасться відчинити двері, але разом ущільнювачами. Потрібно акуратно обстукати двері і ще раз спробувати плавно відкчинити двері. Також часто примерзають щітки до лобового скла. Краще щітки піднімати, щоб вранці випадковому не увімкнути двірники, які примерзли.

Лишайте авто передом до виїзду, тоді у випадку розрядження акумулятора буде легше "підкурити" від іншого авто.

Интересные автостатьи

Простые решения, которые могут навсегда искоренить пробки Трафик-эксперт из Токио разработал простые решения для загруженных дорог, которые могут навсегда освободить забитые улицы от пробок. Инженер смело заявляет, что может решить проблему дорожных пробок, изменив привычки вождения всего у восьми автолюбителей из всего потока.
Шесть советов, которые помогут неопытным водителям при мойке авто Мойка — немаловажный процесс, но помыть автомобиль на специализированной мойке – не дешевое занятие.
Самые известные потайные места и заводские «секреты» в серийных автомобилях Вождение в офис и обратно, в магазин и обратно, в кинотеатр и обратно: мы пользуемся нашими автомобилями так активно, что перестаем по-настоящему всматриваться в детали.
Как водители сами помогают автоугонщикам Даже самые современные охранные системы часто не способны спасти автомобиль от угона. И не потому, что они слишком простые и дешёвые, а потому, что их неправильно установили на машину. Что значит “неправильно” и как должно быть “правильно”, мы вам сейчас и расскажем.
«Я у мамы инженер»: 14 примеров неудачного тюнинга автомобилей В мире очень много людей, которых действительно можно назвать мастерами на все руки. Они обладают умением, талантом, опытом и страстью к своему ремеслу. У некоторых из них есть настоящий дар к модификации автомобилей. Но эта статья не о них.
Зачем они это делают: «Заскоки»легендарных гонщиков Одни из самых интересных людей в мире — пилоты гоночных автомобилей. Каждый раз на треке они сталкиваются с опасностями быстрого вождения. И далеко не каждому психологически дано выдержать такие физические и моральные нагрузки.
13 интересных особенностей американских полицейских машин Мы видим их почти каждый день и не можем не нервничать, когда проезжаем или проходим рядом, независимо от того, нарушаем мы правила или нет. Да, речь идет о полицейских машинах.
Восхитительный трибьют BMW Isetta: электрокар Microlino Несмотря на внушительное количество инноваций в отрасли, не каждый день дебютирует новый электромобиль с такими успешными предпродажами. Предварительные заказы на Microlino уже перевалили за 100 миллионов долларов, вот насколько многообещающий этот bubble car.
Собрать за 16 секунд: мегазавод Suzuki Maruti в Индии Данные. Факты, цифры. Информация. Называйте, как хотите, но только так можно передать масштаб производства Suzuki Maruti в Индии. Иные прилагательные, метафоры, заумные фразы не подходят.
10 самых крутых и необычных мотоциклетных колясок Многие современные байкеры вряд ли согласятся с утверждением, что коляска и мотоцикл — идеальная пара. Но посмотрите как переплетаются их судьбы. А первая коляска даже предшествует первому мотоциклу.
Как выглядит музей советских автомобилей в США В маленьком городке Саммамиш, штат Вашингтон, расположен удивительный и необычный для США музей — музей автомобилей производства СССР. Это атмосферное место под открытым небом притягивает к себе энтузиастов ретро-автомобилей. Ценители советских машин могут поделиться своей страстью и любовью к автомобильной истории восточноевропейского региона.
Невероятные приключения самого дешевого в истории Bugatti Veyron Эту забавную историю на суд читателя предоставил человек по имени Эд Болян. Эд ранее работал директором по продажам в салоне редких автомобилей и всегда мечтал о приобретении Bugatti Veyron.

Больше новостей