Депутатам не показувати: подовжений броньовик Mercedes G-класу за € 1,2 млн

23.02.2016 р. в 09:49, mmr

Німецька компанія Trasco Bremen GmbH знаходиться в тихому і спокійному місті Бремен. Але її фахівці там роблять дуже непрості автомобілі, які час від часу ще й підривають на спеціальному полігоні, щоб бути впевненим у захисті своїх машин, пише topgir.com.ua.

Як стверджують в компанії, вони дуже ретельно підходить до будівництва розкішних броньовиків і цінують життя своїх покупців. Воно й логічно, в іншому випадку виробничі потужності фірми вже давно б «випадково» злетіли в повітря. І ось днями Таско виставила на продаж дуже вражаючий Гелендваген.

За інформацією ТопЖир , перед вами – подовжений на 58 см броньовик Mercedes-Benz G63 AMG, який також має збільшену стелю. Усередині ж: окреме царство з iMac 27 “, аудіосистемою Bang & Olufsen, баром і перегородками, а також розумними клімат-контролями, системою спецзв’язку та ін.

Бронювання і посилення:

– CAD бронювання по CEN B6 з сертифікованими матеріалами.

– Броньований зсувний дах.

– скло, що опускається, сирена, інтерком всередині і зовні, сині стробоскопи.

– Броньовані задні оригінальні двері.

– Захищена АКБ.

– Захищений паливний бак.

– Повне бронювання підлоги.

– Посилена підвіска, включаючи пружини.

– Посилені петлі, шарніри і додаткові стабілізатори дверей.

– Посилена гальмівна система.

– Посилений домкрат.

– 5 непробивних коліс зі збільшеним навантаженням.

Заявлена ціна – 1 166 200 євро (експортний прайс – 980.000 €). Не здумайте показувати цей пост нашим депутатам і міністрам, дуже просимо! Ну, ви розумієте, чому …

Цікаві автомобільні публікації

Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.

Більше новин