На дорогах наступив безлад: як припинити хаос

19.10.2017 р. в 18:21, www.facenews.ua

Механізми для зменшення кількості порушень ПДР прості.

У 2009 році я був одним з організаторів акцій протесту під Верховною Радою проти транспортного збору. Тоді з’явилася Рада автомобілістів при Кабміні, яка досить багато зробила на захист прав автомобілістів. На той час був перекіс – поліція мала багато прав, автомобілісти – значно менше. Ми ліквідували довіреності, ліквідували техогляди, відмінили медичні довідки. В тому числі зупинки авто ДАІ без причини зробили майже неможливими - коли водіїв не мають права перевіряти працівники поліції.

Зараз ми бачимо, що ситуація змінилася зовсім на протилежну – на дорогах наступив безлад. І я вже тепер розумію, що, можливо, ми прорахувалися, і потрібно повертати порядок на дорогах замість того хаосу, який є. Я нині бачу, як багато на дорогах неадекватів, п’яних, наркоманів. І розумію, що потрібно, може, повертати право поліції перевіряти ті самі медичні довідки - щоб за кермом був нормальний водій, а не п’яниця, наркоман, або просто психічно неврівноважена людина.

Можна, як у Німеччині, запровадити "Ідіотен тест" для людини, якщо вона – порушник.

Дозволити поліції зупиняти автомобілі не просто в разі порушення, а й для перевірки документів. Адже сьогодні поліція позбавлена такого права. В тій самій Німеччині або в Сполучених Штатах поліцейський може перевірити документи, адекватність водія без будь-яких пояснень. А у нас, коли поліцейський зупиняє авто, його починають одразу знімати на камеру і галасувати: "Причина зупинки!?".

Поліція стала безправною, її розігнали, на її місці нікого немає, на вулицях панує хаос. Сьогодні на дорогах гине більше людей, ніж в зоні АТО. Я - та людина, яка ініціювала свого часу обмеження прав ДАІ, тому що саме ДАІ робила беззаконня на дорогах. Тепер деякі водії творять беззаконня на дорогах.

Я, наприклад, не боюсь, коли мені говорять: "Ти хочеш повернути поліцейську державу". Але хіба можна назвати державу, де керує закон, поліцейською? Тоді і США або Німеччина - поліцейські держави. Я хочу жити у поліцейській державі, а не в злодійській. І я не бачу нічого страшного у тому, що працівник поліції 3 - 4 рази в день мене зупинить для перевірки. Оскільки, якщо я не їжджу п’яним за кермом, не вживаю наркотиків, не їжджу на краденому авто, то я повинен бути зацікавлений в тому, щоб поліція добре працювала, зупиняла і мене, і інших громадян. Тоді під ногами злодіїв, п’яниць, наркоманів земля горітиме.

Потрібно кардинально щось робити. Якщо ви вимагаєте від поліції, щоб вони навели лад на дорогах, то маєте дати їм це право.

Відповідальність за порушення ПДР потрібно посилювати - і відбирати права, і саджати, як це вже практикується в Німеччині. В Україні у водіїв відбирають права, а вони і далі їздять без прав, і в той самий час поліцейський без причини не може їх зупинити. В тій же Німеччині водій піде в тюрму за їзду без прав на рік. Ми йдемо в Європу? Давайте німецькі закони приймати, посилювати відповідальність, "Ідіотем тест" вводити. Набрав стільки-то балів порушень – будь ласка, заплати 700 євро, пройди курси спілкування з психологом, знову по-новому здавай на права. Тобто маємо жорстко посилити вимоги до водіїв-порушників.

Цікаві автомобільні публікації

Преимущества мотоцикла как средства передвижения Мотоцикл, символ свободы и скорости, также является непревзойденным средством передвижения в городской суете. Его компактные размеры позволяют уверенно маневрировать даже в самых загруженных уличных пробках, обходя заторы и экономя драгоценное время.
Як правильно обрати СТО для вантажних авто Власники транспортних компаній часто звертаються до різних станцій технічного обслуговування (СТО), адже це зручно та звільняє від необхідності самостійно обслуговувати вантажівки. У кожному місті є свої СТО, що пропонують різноманітні послуги.
Нова Toyota Corolla Hybrid - на чолі ефективності та інновацій У світі постійної еволюції автомобільної індустрії, Toyota знову визначає нові стандарти з випуском свого останнього джерела піонерства - седану Corolla з гібридною силовою установкою. Цей автомобіль, здатний перетворити ідею ефективності та екологічності на реальність, вразить навіть найвимогливіших любителів автомобілів.
Руководство при выборе кондиционера для автосалона от компании «Кондиціонери України» Автосалоны, дилерские автоцентры относятся к числу объектов, на которых необходимо поддерживать температурно-влажностный режим в соответствии с нормативными требованиями. Это важная составляющая охраны труда сотрудников и заботы о комфорте клиентов. Так что без установки кондиционера не обойтись.
Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.

Більше новин