Як вибрати машину на "евробляхах"

28.06.2018 р. в 09:38, znaj.ua

"Із доставкою" – 1, 8 – 2,5 тисяч доларів, особисте перевезення – від 1200 євро.

Цього року український "автопарк" поповнився на понад 500 тисяч машин з європейських країн. Знай.ua дізнавалися, як потенційні власники автівки з єврономерами може зекономити, вирішившись придбати транспортний засіб за кордоном.

Найдешевша ціна VW, що посіли перше місце у ТОПі найпопулярніших автівок, ввезених з-за кордону, складає 1500 – 1800 доларів. За такою ціною можна придбати Golf IV та Passat b5 1999 – 2000 років з єврономерами у Києві. Opel, якому дісталося "срібло" у переліку найпоширеніших машин з євробляхами в Україні, 2000-2001 років випуску коштують, в середньому, 2100 – 2500 доларів.

Охочі зекономити виїжджають за кордон особисто, аби придбати бажаного "залізного коня".

"Наприклад, в Литві Opel Astra 2000 – 2001 року випуску можна купити за 700 євро. Проте, додатково із собою потрібно мати додаткові гроші на проходження техогляду, оформлення страховки, паливо та проживання під час всього цього процесу", – розповідає співзасновник ГО "АвтоЄвроСила" Олександр Чернявський.

Для проходження техогляду знадобиться, в середньому, близько 100 євро, від 50 до 100 євро коштуватиме тимчасова страховка, а на проживання разом із затратами на дорогу знадобиться ще не менше 250 – 300 євро.

"Нещодавно ми з другом їздили до Вільнюсу за автомобілями. Ще будучі в Україні, в інтернеті і машини собі знайшли за 680 і 740 євро, і місця в хостелі забронювали – вийшло по 1140 гривень за кімнату на дві особи за добу. Продукти там фактично по таким цінам, як і в нас, – ділиться з нами Артур Дністровський, власник Volkswagen Passat, привезеного минулого місяця із Литви. – Тож триденний період проживання обійшовся нам на двох у 4800 гривень".

Таким чином, особисто відправившись за машиною, власник зможе вкластися у 1200 євро, тим самим заощадивши від 700 до 1000 євро.

Цікаві автомобільні публікації

Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.

Більше новин