Без проблем проезжают свыше 300 тысяч км: топ-10 надежных автомобилей

04.04.2021 р. в 17:48, autoportal.ua

Качественные и долговечные: опубликован рейтинг авто.

Американский сайт iSeeCars провел исследование надежности и долговечности автомобилей. Эксперты определили модели, для которых пробег в 200 тыс. миль (320 тыс. км) – не проблема. Об этом сообщает Автопортал.

Без проблем проезжают свыше 300 тысяч км: топ-10 надежных автомобилей
Без проблем проезжают свыше 300 тысяч км: топ-10 надежных автомобилей

В рамках исследования было изучено 11,8 млн. объявлений по продаже б/у авто за 2020 год и подсчитали количество авто той или иной модели с пробегом в 320 тыс. км и выше. Именно процент таких авто на вторичном рынке и стал основным критерием рейтинга. Конечно, это не является абсолютным показателем надежности, но все же демонстрирует, что автомобили с таким пробегом до сих пор на ходу.

Среди лидеров рейтинга больше всего рамных внедорожников. Самыми же надежными оказались автомобили Toyota – в десятке лучших их целых шесть. ТОП-10 автомобилей, способных проехать свыше 300 тыс. км:

Toyota Land Cruiser 200– 16,3% авто с пробегом свыше 320 тыс. км;

Toyota Sequoia– 11,2%

Chevrolet Suburban – 5,1%;

Ford Expedition – 4,9;

Toyota 4Runner– 4,1%;

Toyota Avalon– 3,9%;

Chevrolet Tahoe – 3,9%;

Toyota Highlander Hybrid– 3,8%:

Toyota Tundra– 3,7%;

GMC Yukon – 3,6%.

Цікаві автомобільні публікації

Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.
Грузовая резина Carleo - выносливость, надежность, долговечность Покрышки, разработанные только для грузового транспорта, обладают целым рядом специфических характеристик. Они существенно отличаются от шин других типов, так как предназначены для более высоких нагрузок. Мастера китайского бренда Carleo отлично понимают разницу.
Что нужно знать, выбирая тормозные колодки для авто? Каждый автолюбитель знает, что после покупки автомобиля радость от обладания смягчается озабоченностью обслуживанием. И одним из насущных вопросов является выбор и покупка расходников: фильтра, масла, технические жидкости и прочие важные мелочи.
Що робити якщо замерз замок в дверях авто Залишаючи зимою автомобіль на відкритій стоянці, автовласник має бути готовим до будь-якої екстремальної ситуації. Одна з них – це примерзлі дверцята машини. Проблема ця досить поширена і найбільш образливим є те, що трапляється вона, як завжди, у найнепідходящий момент.
Як подовжити строк дії акумулятора для авто Потужність автомобільної акумуляторної батареї може знижуватися через вік машини, часті короткі поїздки або використання в нерегулярному режимі. Також негативно впливають екстремальні температури, плюсові та мінусові.
Ажіотажний попит на пальне: чи вистачить на генератори і що буде з цінами Протягом останнього тижня мережі АЗС фіксують зростання попиту на пальне. Це повна несподіванка, адже ринок увійшов у «мертвий» сезон.
Як завести автомобіль, якщо розрядився акумулятор? Причини розрядки автомобільних акумуляторів різні, але найчастіша - тривалий простій при мінусовій температурі. Причому з такою проблемою стикаються всі акумулятори без винятку, як і бюджетні варіанти, так і акумулятори відомих брендів, таких як Bosch. Врахуйте, що регулярне розрядження пристрою сигналізує про несправність обладнання.
Нестандартний топ: зимові шини відомих та невідомих брендів, що варті уваги З настанням холодів питання заміни та купівлі шин для автомобіля стає дуже актуальним. Серед брендів гуми, представлених в Україні, є ті, які найчастіше рекомендують. Наприклад, Michelin, Bridgestone, Dunlop, Continental, Goodyear. Це продукція преміум-сегменту, яка дійсно якісна і коштує відповідно.

Більше новин