Одесский дедушка на “Москвиче” обогнал Audi S4 и BMW X5M в драг-рейсинге

24.04.2021 р. в 08:40, culturemeter.od.ua

На одесском автодроме на 6 километре Овидиопольской дороги недавно состоялись новые сборы и заезды драг-рейсинга автолюбителей из Одессы и других городов. Одним из самых необычных участников стал дядя Вова на советском автомобиле “Москвич” на одесских номерах.

На удивление, его машина выглядит очень ухоженной, как внутри, так и снаружи, несмотря на солидный возраст. Когда дядя Вова открыл капот, многие ожидали увидеть двигатель от какого-нибудь породистого “немца”, но там все еще стоит родной двигатель 4-цилиндровый 8-клапанный, правда, с турбиной. Объем был увеличен до 2,67 литра, многие детали делались на заказ. Коробка передач была заменена от Audi. Стоит водяной интеркулер охлаждения.

Одесский дедушка на “Москвиче” обогнал Audi S4 и BMW X5M в драг-рейсинге
Одесский дедушка на “Москвиче” обогнал Audi S4 и BMW X5M в драг-рейсинге

Во время заездов драг-рейсинга, опубликованных на Ютуб-канале “Крутящий Момент”, дядя Вова на “Москвиче” обогнал Audi S3, BMW X5 M50D, Audi S4, у которых мощность двигателя 350-500 л.с.

Отметим, что видео на Ютубе посмотрели уже более 800 тыс. раз. В комментариях многие восхищаются достигнутым результатом и желают дяде Вове дальнейших успехов в тюнинге своего автомобиля.

Цікаві автомобільні публікації

Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.
Грузовая резина Carleo - выносливость, надежность, долговечность Покрышки, разработанные только для грузового транспорта, обладают целым рядом специфических характеристик. Они существенно отличаются от шин других типов, так как предназначены для более высоких нагрузок. Мастера китайского бренда Carleo отлично понимают разницу.
Что нужно знать, выбирая тормозные колодки для авто? Каждый автолюбитель знает, что после покупки автомобиля радость от обладания смягчается озабоченностью обслуживанием. И одним из насущных вопросов является выбор и покупка расходников: фильтра, масла, технические жидкости и прочие важные мелочи.
Що робити якщо замерз замок в дверях авто Залишаючи зимою автомобіль на відкритій стоянці, автовласник має бути готовим до будь-якої екстремальної ситуації. Одна з них – це примерзлі дверцята машини. Проблема ця досить поширена і найбільш образливим є те, що трапляється вона, як завжди, у найнепідходящий момент.
Як подовжити строк дії акумулятора для авто Потужність автомобільної акумуляторної батареї може знижуватися через вік машини, часті короткі поїздки або використання в нерегулярному режимі. Також негативно впливають екстремальні температури, плюсові та мінусові.
Ажіотажний попит на пальне: чи вистачить на генератори і що буде з цінами Протягом останнього тижня мережі АЗС фіксують зростання попиту на пальне. Це повна несподіванка, адже ринок увійшов у «мертвий» сезон.
Як завести автомобіль, якщо розрядився акумулятор? Причини розрядки автомобільних акумуляторів різні, але найчастіша - тривалий простій при мінусовій температурі. Причому з такою проблемою стикаються всі акумулятори без винятку, як і бюджетні варіанти, так і акумулятори відомих брендів, таких як Bosch. Врахуйте, що регулярне розрядження пристрою сигналізує про несправність обладнання.
Нестандартний топ: зимові шини відомих та невідомих брендів, що варті уваги З настанням холодів питання заміни та купівлі шин для автомобіля стає дуже актуальним. Серед брендів гуми, представлених в Україні, є ті, які найчастіше рекомендують. Наприклад, Michelin, Bridgestone, Dunlop, Continental, Goodyear. Це продукція преміум-сегменту, яка дійсно якісна і коштує відповідно.

Більше новин