Де швидко знайти запчастини та пальне під час війни

06.04.2022 р. в 14:03, «AvtoVod»

Більше місяця боротьби проти російських окупантів українці невпинно передають тонни гуманітарної допомоги в “гарячі точки”, відправляють життєво необхідне спорядження та медикаменти на передову. Для того, щоб успішно долати сотні кілометрів щоденно, важливо знати, де швидко дістати потрібні запчастини та перевірити авто. Більше про те, як країні залишатися “на ходу” в аналітиці OLX Авто.

Великий вибір запчастин в одному місці

Транспорт виконує важливу роль для порятунку людей: виїзду з місць ведення активних бойових дій чи передачі допомоги. З огляду на це, українці дбають про те, щоб за будь-яких обставин продовжувати рух і мати достатньо місця для необхідних речей. Це підтверджує і статистика. Протягом березня в категорії Запчастини для транспорту українці найчастіше шукали каністри (понад 124 тис. пошукових запитів), акумулятори та багажники на дах – по 47 тис. пошуків. Загалом в онлайні зараз можна знайти необхідну деталь із понад 800 тисяч комплектуючих для будь-якого транспорту: легковика, мототранспорту чи трактора.

Серед запчастин для ремонту на час війни продавці найбільше пропонують:

  • двері – 35,7 тис. оголошень, ціна варіюється залежно від моделі;
  • бампер – 32,8 тис. оголошень з медіаною ціною 3 000 грн;
  • фару – 21,7 тис. оголошень з медіаною ціною 2 950 грн.

Шини та диски

Через активні бойові дії та пересування військової техніки значна частина українських доріг суттєво постраждала. Це означає, що водії частіше змушені міняти шини та диски на своїх автомобілях. За даними OLX Авто, протягом березня найбільше українці шукають та пропонують на продаж шини діаметром R16. Вартість вживаних становить в середньому 1 240 гривень за штуку, а нових – 1 800 гривень. За вживану гуму R17 пропонують ціну в 1 500 гривень та 2 213 гривень за нову. На третьому місці за кількістю оголошень та відгуків – шини R15 вартістю 980 гривень за вживану (знайти нові можна на 500 гривень дорожче). Всього у рубриці Шини, диски і колеса розміщено понад 19 тисяч пропозицій серед двох десятків діаметрів шин.

Перелік працюючих СТО та АЗС

Для безперешкодного руху в нагоді стануть онлайн-сервіси, які допоможуть швидко знайти найближчий автосервіс чи заправку:

  1. У столичному додатку Київ Цифровий є актуальна мапа працюючих СТО з адресами, контактними даними та графіком роботи.
  2. Інтерактивна карта OPIR відображає АЗС із наявним пальним, а також автомобільні сервіси по всій Україні. Крім того, на платформі можна дізнатися адреси працюючих аптек, найближчих укриттів, відділень пошти та пунктів з питною водою.
  3. Інтерактивні мапи мереж WOG та OKKO допоможуть знайти найближчу станцію з пальним та дізнатися графік і деталі роботи, а також умови оплати та ліміт для заправки автівки.
  4. Рубрика Авто/мото послуги на OLX містить майже 20 тисяч оголошень про ремонт, СТО, діагностику та інші важливі послуги по всій Україні. Найбільше пропозицій на Київщині: більше 4 800 оголошень та в середньому 9 відгуків на кожне. Водночас найчастіше потребують ремонту авто у Львівській та Волинській областях. Так, у цих регіонах на кожну пропозицію відгукуються в середньому 50 разів.

Окрім ремонту українці шукають евакуатори, СТО та послуги автоелектриків і фарбування авто. Водночас для швидшого пошуку допомоги під час війни на OLX створили окремий фільтр “Працюємо зараз”. З ним користувачі можуть відсортувати актуальні оголошення працюючих бізнесів.

Интересные автостатьи

Індекс бензину 2022: скільки літрів бензину можна купити за середню зарплату Аналітики Picodi вивчили динаміку цін на бензин в Європі та світі в I півріччі 2022 року і підрахували скільки літрів бензину можна купити на середньостатистичну українську зарплату.
Какие функции выполняет моторное масло, как его выбрать для своего авто Для длительной и бесперебойной работы двигателя современного автомобиля необходимо своевременно менять моторное масло. Оно выполняет несколько функций, обеспечивая стабильную работу силового агрегата, увеличивая его ресурс и продляя срок службы.
Добровольное автострахование: что предлагают украинские страховщики Несмотря на продолжительный коронакризис, украинский рынок КАСКО демонстрирует стабильный рост, что выражается в ежегодном увеличении общего объема страховых платежей на 15–25%. Страховщики стараются поддерживать эту тенденцию, предлагая клиентам «гибкие» продукты с полезными опциями, изменяемыми условиями и современными инструментами для дистанционного взаимодействия.
Как оформить страховой полис ОСАГО онлайн в 2021 году Как должно уже быть известно автомобилистам в 2021-м году, что еще с 7 февраля 2018 года все украинские страховые компании, которые оформляют ОСАГО, обязаны продавать электронные полисы в режиме онлайн.
AD-ская смесь – половина рынка «мочевины» Adblue в Украине признана некачественной Эксперты Института потребительских экспертиз впервые провели исследование «мочевины» для дизельных авто. Половина из проверенных образцов оказались за гранью требований стандартов, и это плохие новости как для автомобилистов и владельцев грузовых автопарков, так и для пешеходов и жителей городов.
Внедорожник Mitsubishi Pajero Sport: функциональность и комфорт Mitsubishi Pajero Sport идеально подходит для езды в городских условиях и по загородным трассам. Автомобиль без проблем преодолевает любое бездорожье, поэтому станет незаменимым помощником в любой ситуации на дорогах.
Ситуация на рынке: каждый третий украинец без авто планирует его приобрести Согласно опросу, проведенному на OLX Авто, автомобилистами являются две трети взрослых украинцев, из них 69% пользуются машиной каждый день.
Индекс бензина 2021: где самое выгодное соотношение цены на топливо к средней зарплате? Команда аналитиков Picodi.com проследила, как изменились цены на топливо в первой половине 2021 г. относительно прошлого года, и подсчитала, сколько литров бензина могут купить украинцы на среднестатистическую заработную плату.
Эксперты проверили дизельное топливо и получили шокирующие результаты Чехарда с госрегулированием цен на топливо, и в целом отсутствие контроля над качеством нефтепродуктов, привели к значительному ухудшению ситуации на рынке.
ІСЕ - что продают заправки вместо «девяносто пятого» бензина? В прошлом исследовании бензина А-92 на украинских АЗС эксперты Института потребительских экспертиз (ICE) обнаружили немалое количество нарушений.
Новый Jaguar E-Pace готов покорять дороги Украины Поклонники компании Ягуар давно ждали обновления компактного кроссовера E-Pace. Его собратья по платформе, Range Rover Evoque и Land Rover Discovery Sport, уже прошли рестайлинг, получив новые двигатели, салоны и системы подключения. А в 2021 году появилась обновленная версия самого роскошного британского кроссовера.
Что нам заливают в бак на АЗК? Эксперты впервые за четыре года провели экспертизу бензина А-92.

Більше новин