«Пошукач запчастин» — чат-бот для зв’язку покупців та продавців від Автопро

11.04.2022 р. в 10:14, «AvtoVod»

Автопро – профільний маркетплейс для продажу автозапчастин і розхідників для авто. На початок 22-го року тут працювало понад 4 тисячі українських продавців, які пропонували бізнесу та автовласникам понад 500 млн запчастин. Більшість з цих магазинчиків зупинили роботу 24 лютого. Вони зробили це так само, як і значна частина підприємств по країні, включаючи СТО та служби доставки. Ті, кому не пощастило мати авто у ремонті на цей час, залишилися без можливості закінчити процес і отримати засіб пересування.

Враховуючи те, що більшість покупців на Автопро завжди складали професіонали, не було нічого дивного, що попит також обвалився, але він не зник. Окремі люди, приватні особи, продовжували шукати запчастини і отримували відмови чи мовчання у відповідь. З мовчанням вдалося впоратися, анулювавши платні кліки на три тижні — зараз тариф на них мінімальний з тих, що були до війни. Продавці повернулися, однак до цього часу мусять відмовляти багатьом покупцям тільки тому, що не можуть доставити.

Для вирішення цієї проблеми був створений @avtoproua_bot на ім`я «Пошукач запчастин». Цей чат-бот працює у телеграмі. Якщо вам потрібні запчастини, достатньо відповісти йому на п`ять швидких запитань. Після цього буде автоматично сформована заявка, яку отримають продавці вашого регіону. Той з них, хто має шукане, вийде на зв’язок.

Лист з пропозицією приєднатися до чатів продавців, що підв’язані до бота, отримали не тільки усі продавці Автопро, але й покупці. Зважаючи на те, що серед останніх багато майстрів та інших професіоналів з власними залишками, усіх їх було закликано долучатися, щоб якомога більше людей могли купити необхідне в будь-яких місцях. Заклик був почутий — в кожному з регіональних чатів з`явилося не менше 50 продавців, і ця кількість збільшується. А це значить, що незалежно від місцезнаходження в Україні і поточної ситуації на фронті при наявності інтернету можна знайти запчастини і відремонтувати авто.

Цікаві автомобільні публікації

Як правильно обрати СТО для вантажних авто Власники транспортних компаній часто звертаються до різних станцій технічного обслуговування (СТО), адже це зручно та звільняє від необхідності самостійно обслуговувати вантажівки. У кожному місті є свої СТО, що пропонують різноманітні послуги.
Нова Toyota Corolla Hybrid - на чолі ефективності та інновацій У світі постійної еволюції автомобільної індустрії, Toyota знову визначає нові стандарти з випуском свого останнього джерела піонерства - седану Corolla з гібридною силовою установкою. Цей автомобіль, здатний перетворити ідею ефективності та екологічності на реальність, вразить навіть найвимогливіших любителів автомобілів.
Руководство при выборе кондиционера для автосалона от компании «Кондиціонери України» Автосалоны, дилерские автоцентры относятся к числу объектов, на которых необходимо поддерживать температурно-влажностный режим в соответствии с нормативными требованиями. Это важная составляющая охраны труда сотрудников и заботы о комфорте клиентов. Так что без установки кондиционера не обойтись.
Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.

Більше новин