«Пошукач запчастин» — чат-бот для зв’язку покупців та продавців від Автопро

11.04.2022 р. в 10:14, «AvtoVod»

Автопро – профільний маркетплейс для продажу автозапчастин і розхідників для авто. На початок 22-го року тут працювало понад 4 тисячі українських продавців, які пропонували бізнесу та автовласникам понад 500 млн запчастин. Більшість з цих магазинчиків зупинили роботу 24 лютого. Вони зробили це так само, як і значна частина підприємств по країні, включаючи СТО та служби доставки. Ті, кому не пощастило мати авто у ремонті на цей час, залишилися без можливості закінчити процес і отримати засіб пересування.

Враховуючи те, що більшість покупців на Автопро завжди складали професіонали, не було нічого дивного, що попит також обвалився, але він не зник. Окремі люди, приватні особи, продовжували шукати запчастини і отримували відмови чи мовчання у відповідь. З мовчанням вдалося впоратися, анулювавши платні кліки на три тижні — зараз тариф на них мінімальний з тих, що були до війни. Продавці повернулися, однак до цього часу мусять відмовляти багатьом покупцям тільки тому, що не можуть доставити.

Для вирішення цієї проблеми був створений @avtoproua_bot на ім`я «Пошукач запчастин». Цей чат-бот працює у телеграмі. Якщо вам потрібні запчастини, достатньо відповісти йому на п`ять швидких запитань. Після цього буде автоматично сформована заявка, яку отримають продавці вашого регіону. Той з них, хто має шукане, вийде на зв’язок.

Лист з пропозицією приєднатися до чатів продавців, що підв’язані до бота, отримали не тільки усі продавці Автопро, але й покупці. Зважаючи на те, що серед останніх багато майстрів та інших професіоналів з власними залишками, усіх їх було закликано долучатися, щоб якомога більше людей могли купити необхідне в будь-яких місцях. Заклик був почутий — в кожному з регіональних чатів з`явилося не менше 50 продавців, і ця кількість збільшується. А це значить, що незалежно від місцезнаходження в Україні і поточної ситуації на фронті при наявності інтернету можна знайти запчастини і відремонтувати авто.

Цікаві автомобільні публікації

Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.
Грузовая резина Carleo - выносливость, надежность, долговечность Покрышки, разработанные только для грузового транспорта, обладают целым рядом специфических характеристик. Они существенно отличаются от шин других типов, так как предназначены для более высоких нагрузок. Мастера китайского бренда Carleo отлично понимают разницу.
Что нужно знать, выбирая тормозные колодки для авто? Каждый автолюбитель знает, что после покупки автомобиля радость от обладания смягчается озабоченностью обслуживанием. И одним из насущных вопросов является выбор и покупка расходников: фильтра, масла, технические жидкости и прочие важные мелочи.
Що робити якщо замерз замок в дверях авто Залишаючи зимою автомобіль на відкритій стоянці, автовласник має бути готовим до будь-якої екстремальної ситуації. Одна з них – це примерзлі дверцята машини. Проблема ця досить поширена і найбільш образливим є те, що трапляється вона, як завжди, у найнепідходящий момент.
Як подовжити строк дії акумулятора для авто Потужність автомобільної акумуляторної батареї може знижуватися через вік машини, часті короткі поїздки або використання в нерегулярному режимі. Також негативно впливають екстремальні температури, плюсові та мінусові.
Ажіотажний попит на пальне: чи вистачить на генератори і що буде з цінами Протягом останнього тижня мережі АЗС фіксують зростання попиту на пальне. Це повна несподіванка, адже ринок увійшов у «мертвий» сезон.
Як завести автомобіль, якщо розрядився акумулятор? Причини розрядки автомобільних акумуляторів різні, але найчастіша - тривалий простій при мінусовій температурі. Причому з такою проблемою стикаються всі акумулятори без винятку, як і бюджетні варіанти, так і акумулятори відомих брендів, таких як Bosch. Врахуйте, що регулярне розрядження пристрою сигналізує про несправність обладнання.

Більше новин