$18 в місяць за теплі сидіння: BMW розширює практику «підписок»

02.08.2022 р. в 14:38, Аvto.pro

Доступ до функцій автомобіля на основі підписки — одна з найнепопулярніших ідей виробників, яку, проте, наполегливо впроваджує в практику концерн BMW. З 2020 року компанія намагається змусити своїх клієнтів платити за додаткові функції у куплених автомобілях. Тестерами сумнівної послуги вимушено стали покупці з Великої Британії та Німеччини, потім до них приєдналися новозеландці та клієнти з Південної Африки. Тепер на початку літа компанія запустила «підписки» і в Південній Кореї. Чого не скажеш про можливість покупки запчастин на нашому маркетплейсі, де можна знайти все для свого улюбленого бумера.

Якщо спочатку людям намагалися продати за підпискою послуги навігації та зарядки для плагін-гібридів, згодом асортимент платних функцій розширився і почав включати в себе зовсім елементарне. Клієнтам у Південній Кореї доведеться платити за: підігрів керма, сидінь, адаптивне дальнє світло, відеореєстратор, інтелектуальний круїз-контроль та інші зручності, якими на апаратному рівні обладнано куплений автомобіль. Але без щомісячних платежів доступ власника до них буде закрито. Втім, можна сплатити одразу більшу суму за необмежений доступ. Для підігріву керма це коштуватиме 222 долари, а якщо платити за підпискою, 10 доларів на місяць.

Експерти Аvto.pro вважають, що найближчими роками така система дістанеться і України. Очевидно, що BMW збирається розширювати використання цієї бізнес-моделі на всі доступні ринки. Фахівці зазначають, що розповсюдження електромобілів сильно вдарило за доходами виробників. Автомобільні компанії втрачають прибуток від обслуговування у своїх сервісних центрах, адже електромобілям не потрібна заміна мастила, фільтрів та безліч інших рутинних процедур. Натомість нас змушуватимуть постійно платити за інші речі.

Сама компанія, звичайно, не визнає, що просто намагається заробити. У своєму прес-релізі представники BMW заявили, що «BMW надає повне апаратне та програмне забезпечення з тим, щоб пізніше його можна було адаптувати в міру необхідності та відповідно до уподобань». Особливу вигоду, на думку компанії, дає можливість випробувати всі функції безкоштовно, у пробному періоді. Якщо під час покупки клієнт відмовився від додаткових функцій, він завжди може запросити доступ пізніше. І, нарешті, після перепродажу другий власник може налаштувати свій автомобіль інакше.

Незважаючи на ці оптимістичні формулювання, сама концепція «платного доступу до автомобіля», який знаходиться у вашій власності, залишається сумнівною та викликає безліч критичних відгуків. Чи дослухається до цих відгуків BMW, покаже час.

Цікаві автомобільні публікації

Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.

Більше новин