$18 в місяць за теплі сидіння: BMW розширює практику «підписок»

02.08.2022 р. в 14:38, Аvto.pro

Доступ до функцій автомобіля на основі підписки — одна з найнепопулярніших ідей виробників, яку, проте, наполегливо впроваджує в практику концерн BMW. З 2020 року компанія намагається змусити своїх клієнтів платити за додаткові функції у куплених автомобілях. Тестерами сумнівної послуги вимушено стали покупці з Великої Британії та Німеччини, потім до них приєдналися новозеландці та клієнти з Південної Африки. Тепер на початку літа компанія запустила «підписки» і в Південній Кореї. Чого не скажеш про можливість покупки запчастин на нашому маркетплейсі, де можна знайти все для свого улюбленого бумера.

Якщо спочатку людям намагалися продати за підпискою послуги навігації та зарядки для плагін-гібридів, згодом асортимент платних функцій розширився і почав включати в себе зовсім елементарне. Клієнтам у Південній Кореї доведеться платити за: підігрів керма, сидінь, адаптивне дальнє світло, відеореєстратор, інтелектуальний круїз-контроль та інші зручності, якими на апаратному рівні обладнано куплений автомобіль. Але без щомісячних платежів доступ власника до них буде закрито. Втім, можна сплатити одразу більшу суму за необмежений доступ. Для підігріву керма це коштуватиме 222 долари, а якщо платити за підпискою, 10 доларів на місяць.

Експерти Аvto.pro вважають, що найближчими роками така система дістанеться і України. Очевидно, що BMW збирається розширювати використання цієї бізнес-моделі на всі доступні ринки. Фахівці зазначають, що розповсюдження електромобілів сильно вдарило за доходами виробників. Автомобільні компанії втрачають прибуток від обслуговування у своїх сервісних центрах, адже електромобілям не потрібна заміна мастила, фільтрів та безліч інших рутинних процедур. Натомість нас змушуватимуть постійно платити за інші речі.

Сама компанія, звичайно, не визнає, що просто намагається заробити. У своєму прес-релізі представники BMW заявили, що «BMW надає повне апаратне та програмне забезпечення з тим, щоб пізніше його можна було адаптувати в міру необхідності та відповідно до уподобань». Особливу вигоду, на думку компанії, дає можливість випробувати всі функції безкоштовно, у пробному періоді. Якщо під час покупки клієнт відмовився від додаткових функцій, він завжди може запросити доступ пізніше. І, нарешті, після перепродажу другий власник може налаштувати свій автомобіль інакше.

Незважаючи на ці оптимістичні формулювання, сама концепція «платного доступу до автомобіля», який знаходиться у вашій власності, залишається сумнівною та викликає безліч критичних відгуків. Чи дослухається до цих відгуків BMW, покаже час.

Интересные автостатьи

Індекс бензину 2022: скільки літрів бензину можна купити за середню зарплату Аналітики Picodi вивчили динаміку цін на бензин в Європі та світі в I півріччі 2022 року і підрахували скільки літрів бензину можна купити на середньостатистичну українську зарплату.
Какие функции выполняет моторное масло, как его выбрать для своего авто Для длительной и бесперебойной работы двигателя современного автомобиля необходимо своевременно менять моторное масло. Оно выполняет несколько функций, обеспечивая стабильную работу силового агрегата, увеличивая его ресурс и продляя срок службы.
Добровольное автострахование: что предлагают украинские страховщики Несмотря на продолжительный коронакризис, украинский рынок КАСКО демонстрирует стабильный рост, что выражается в ежегодном увеличении общего объема страховых платежей на 15–25%. Страховщики стараются поддерживать эту тенденцию, предлагая клиентам «гибкие» продукты с полезными опциями, изменяемыми условиями и современными инструментами для дистанционного взаимодействия.
Как оформить страховой полис ОСАГО онлайн в 2021 году Как должно уже быть известно автомобилистам в 2021-м году, что еще с 7 февраля 2018 года все украинские страховые компании, которые оформляют ОСАГО, обязаны продавать электронные полисы в режиме онлайн.
AD-ская смесь – половина рынка «мочевины» Adblue в Украине признана некачественной Эксперты Института потребительских экспертиз впервые провели исследование «мочевины» для дизельных авто. Половина из проверенных образцов оказались за гранью требований стандартов, и это плохие новости как для автомобилистов и владельцев грузовых автопарков, так и для пешеходов и жителей городов.
Внедорожник Mitsubishi Pajero Sport: функциональность и комфорт Mitsubishi Pajero Sport идеально подходит для езды в городских условиях и по загородным трассам. Автомобиль без проблем преодолевает любое бездорожье, поэтому станет незаменимым помощником в любой ситуации на дорогах.
Ситуация на рынке: каждый третий украинец без авто планирует его приобрести Согласно опросу, проведенному на OLX Авто, автомобилистами являются две трети взрослых украинцев, из них 69% пользуются машиной каждый день.
Индекс бензина 2021: где самое выгодное соотношение цены на топливо к средней зарплате? Команда аналитиков Picodi.com проследила, как изменились цены на топливо в первой половине 2021 г. относительно прошлого года, и подсчитала, сколько литров бензина могут купить украинцы на среднестатистическую заработную плату.
Эксперты проверили дизельное топливо и получили шокирующие результаты Чехарда с госрегулированием цен на топливо, и в целом отсутствие контроля над качеством нефтепродуктов, привели к значительному ухудшению ситуации на рынке.
ІСЕ - что продают заправки вместо «девяносто пятого» бензина? В прошлом исследовании бензина А-92 на украинских АЗС эксперты Института потребительских экспертиз (ICE) обнаружили немалое количество нарушений.
Новый Jaguar E-Pace готов покорять дороги Украины Поклонники компании Ягуар давно ждали обновления компактного кроссовера E-Pace. Его собратья по платформе, Range Rover Evoque и Land Rover Discovery Sport, уже прошли рестайлинг, получив новые двигатели, салоны и системы подключения. А в 2021 году появилась обновленная версия самого роскошного британского кроссовера.
Что нам заливают в бак на АЗК? Эксперты впервые за четыре года провели экспертизу бензина А-92.

Більше новин