$18 в місяць за теплі сидіння: BMW розширює практику «підписок»

02.08.2022 р. в 14:38, Аvto.pro

Доступ до функцій автомобіля на основі підписки — одна з найнепопулярніших ідей виробників, яку, проте, наполегливо впроваджує в практику концерн BMW. З 2020 року компанія намагається змусити своїх клієнтів платити за додаткові функції у куплених автомобілях. Тестерами сумнівної послуги вимушено стали покупці з Великої Британії та Німеччини, потім до них приєдналися новозеландці та клієнти з Південної Африки. Тепер на початку літа компанія запустила «підписки» і в Південній Кореї. Чого не скажеш про можливість покупки запчастин на нашому маркетплейсі, де можна знайти все для свого улюбленого бумера.

Якщо спочатку людям намагалися продати за підпискою послуги навігації та зарядки для плагін-гібридів, згодом асортимент платних функцій розширився і почав включати в себе зовсім елементарне. Клієнтам у Південній Кореї доведеться платити за: підігрів керма, сидінь, адаптивне дальнє світло, відеореєстратор, інтелектуальний круїз-контроль та інші зручності, якими на апаратному рівні обладнано куплений автомобіль. Але без щомісячних платежів доступ власника до них буде закрито. Втім, можна сплатити одразу більшу суму за необмежений доступ. Для підігріву керма це коштуватиме 222 долари, а якщо платити за підпискою, 10 доларів на місяць.

Експерти Аvto.pro вважають, що найближчими роками така система дістанеться і України. Очевидно, що BMW збирається розширювати використання цієї бізнес-моделі на всі доступні ринки. Фахівці зазначають, що розповсюдження електромобілів сильно вдарило за доходами виробників. Автомобільні компанії втрачають прибуток від обслуговування у своїх сервісних центрах, адже електромобілям не потрібна заміна мастила, фільтрів та безліч інших рутинних процедур. Натомість нас змушуватимуть постійно платити за інші речі.

Сама компанія, звичайно, не визнає, що просто намагається заробити. У своєму прес-релізі представники BMW заявили, що «BMW надає повне апаратне та програмне забезпечення з тим, щоб пізніше його можна було адаптувати в міру необхідності та відповідно до уподобань». Особливу вигоду, на думку компанії, дає можливість випробувати всі функції безкоштовно, у пробному періоді. Якщо під час покупки клієнт відмовився від додаткових функцій, він завжди може запросити доступ пізніше. І, нарешті, після перепродажу другий власник може налаштувати свій автомобіль інакше.

Незважаючи на ці оптимістичні формулювання, сама концепція «платного доступу до автомобіля», який знаходиться у вашій власності, залишається сумнівною та викликає безліч критичних відгуків. Чи дослухається до цих відгуків BMW, покаже час.

Цікаві автомобільні публікації

Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.
Ще більший та потужніший: чим здивує оновлений пікап Mitsubishi L200? Нещодавно у Таїланді відбулась презентація шостого покоління легендарного пікапа L200. Він збудований на новій рамі, має сучасніший салон та потужніший двигун.
Автомобільний газ: «задують» чи «надують»? Експерти перевірили якість блакитного палива на АЗС.
Японські чи китайські мотоцикли Мотоцикли – транспорт впевнених у собі людей, що цінують свободу, відчуття польоту та швидкість. Надійні «залізні друзі» є у багатьох випадках незамінними, і реальність така, що не лише байкери, але й пересічні водії постають перед потребою придбати техніку, яка служитиме довго і якісно. І при цьому коштуватиме порівняно недорого – адже економічної кризи в країні оминути не вдається нікому.
Когда менять воздушный фильтр Фильтрующие элементы – детали, отвечающие за защиту и нормальное функционирование ДВС.
Грузовая резина Carleo - выносливость, надежность, долговечность Покрышки, разработанные только для грузового транспорта, обладают целым рядом специфических характеристик. Они существенно отличаются от шин других типов, так как предназначены для более высоких нагрузок. Мастера китайского бренда Carleo отлично понимают разницу.
Что нужно знать, выбирая тормозные колодки для авто? Каждый автолюбитель знает, что после покупки автомобиля радость от обладания смягчается озабоченностью обслуживанием. И одним из насущных вопросов является выбор и покупка расходников: фильтра, масла, технические жидкости и прочие важные мелочи.
Що робити якщо замерз замок в дверях авто Залишаючи зимою автомобіль на відкритій стоянці, автовласник має бути готовим до будь-якої екстремальної ситуації. Одна з них – це примерзлі дверцята машини. Проблема ця досить поширена і найбільш образливим є те, що трапляється вона, як завжди, у найнепідходящий момент.
Як подовжити строк дії акумулятора для авто Потужність автомобільної акумуляторної батареї може знижуватися через вік машини, часті короткі поїздки або використання в нерегулярному режимі. Також негативно впливають екстремальні температури, плюсові та мінусові.
Ажіотажний попит на пальне: чи вистачить на генератори і що буде з цінами Протягом останнього тижня мережі АЗС фіксують зростання попиту на пальне. Це повна несподіванка, адже ринок увійшов у «мертвий» сезон.
Як завести автомобіль, якщо розрядився акумулятор? Причини розрядки автомобільних акумуляторів різні, але найчастіша - тривалий простій при мінусовій температурі. Причому з такою проблемою стикаються всі акумулятори без винятку, як і бюджетні варіанти, так і акумулятори відомих брендів, таких як Bosch. Врахуйте, що регулярне розрядження пристрою сигналізує про несправність обладнання.

Більше новин