Інструменти для автосервісу

25.08.2020 р. в 14:14, «AvtoVod»

Професійний ремонт автомобілів вимагає від спеціалістів використання ручного, електричного чи пневматичного інструменту. Автосервіс – це вузькоспеціалізована механічна майстерня, тому багато складних операцій неможливо виконати без допомоги спеціального приладдя. Інструмент забезпечує високу точність проведення робіт і продуктивність праці. Він має бути надійним, безпечним і витримувати значне навантаження. Гідним варіантом для придбання є набори електроінструментів. Купівля комплекту є фінансово більш вигідною, ніж покупка інструменту по одиниці. Крім того, ви додатково отримуєте аксесуари, зручний кейс та офіційну гарантію від виробника.

Шурупокрут

Шурупокрут допоможе встановлювати чи викручувати шурупи, саморізи та інші види кріплень. Акумуляторні моделі дають підвищену мобільність і доступ до незручних місць. Також за їхньою допомогою можна виконувати свердлення отворів в листовому металі й пластику. Зазвичай інструмент має функцію реверсу, підсвітку робочої зони, регулювання швидкості й крутного моменту. Для автосервісів будуть актуальні моделі, які працюють від стисненого повітря.

Гайковерт

Гайковерти є незамінним інструментом в автомайстернях. Вони дозволяють швидко та без фізичних зусиль демонтувати та встановлювати болти, гвинти та кріплення різних діаметрів. На СТО часто використовують пневматичні моделі, які є безпечними, надійними та простими у використанні. Ударні гайковерти дозволяють демонтувати навіть міцно затягнуті й заіржавілі кріплення.

Кутова шліфмашина

Болгарки використовуються для різання листового чи сортового металу та шліфування поверхонь. Спеціальні зачисні диски дозволяють ефективно знімати стару фарбу з кузова автомобіля. Також за допомогою шліфмашин виконують зачищення зварних швів. Для проведення фінішних операцій використовують болгарки з полірувальними насадками.

Електроножиці по металу

Ножиці дозволяють робити акуратний прямий чи фігурний різ у листовому металі. За їхньою допомогою можна швидко й точно різати метал товщиною до 5 мм. За їх допомогою можна обережно та без ушкоджень розрізати тонкий метал товщиною від 0,5 мм.

Будівельний фен

Фени призначені для нагнітання холодного або нагрітого повітря. Від звичайного фена будівельний відрізняється тим, що може нагрівати повітря до + 650˚С і більше. Їх використовують для нагрівання металевих конструкцій, сушіння поверхонь, зняття шарів фарб та лаків, паяння металів. Пристрої мають можливість регулювання температури й швидкості потоку, захист від перегрівання, фільтрацію повітря.

Знімачі

Для знімання підшипників, стопорних кілець, опор, шківів і блоків спеціалісти застосовують спеціальні знімачі. Вони можуть бути механічними або гідравлічними. Сепараторні та внутрішні знімачі дозволяють без пошкоджень знімати підшипники та інші збірні елементи.

Шприци для змащення

Для нанесення мастил та змащень у важкодоступні місця виробляються спеціальні ручні й пневматичні шприци. За їхньою допомогою доставляють рідке чи густе змащення до недоступних частин механізмів.

Цікаві автомобільні публікації

Преимущества мотоцикла как средства передвижения Мотоцикл, символ свободы и скорости, также является непревзойденным средством передвижения в городской суете. Его компактные размеры позволяют уверенно маневрировать даже в самых загруженных уличных пробках, обходя заторы и экономя драгоценное время.
Як правильно обрати СТО для вантажних авто Власники транспортних компаній часто звертаються до різних станцій технічного обслуговування (СТО), адже це зручно та звільняє від необхідності самостійно обслуговувати вантажівки. У кожному місті є свої СТО, що пропонують різноманітні послуги.
Нова Toyota Corolla Hybrid - на чолі ефективності та інновацій У світі постійної еволюції автомобільної індустрії, Toyota знову визначає нові стандарти з випуском свого останнього джерела піонерства - седану Corolla з гібридною силовою установкою. Цей автомобіль, здатний перетворити ідею ефективності та екологічності на реальність, вразить навіть найвимогливіших любителів автомобілів.
Руководство при выборе кондиционера для автосалона от компании «Кондиціонери України» Автосалоны, дилерские автоцентры относятся к числу объектов, на которых необходимо поддерживать температурно-влажностный режим в соответствии с нормативными требованиями. Это важная составляющая охраны труда сотрудников и заботы о комфорте клиентов. Так что без установки кондиционера не обойтись.
Особенности выбора и ухода за шинами и дисками При эксплуатации автомобиля одним из важных аспектов безопасности и производительности являются шины и диски. Эти два элемента несут на себе ответственность за сцепление с дорогой и комфорт вождения. При выборе шин необходимо обращать внимание на их тип, размер, сезонность и индексы нагрузки и скорости
Автовыкуп: почему это выгодно, что нужно знать Самое основное преимущество услуг по выкупу авто компаниями - это скорость продажи, при том, что владелец авто может получить за машину 95-97% от рыночной стоимости.
Усовершенствовать Ланос: аксессуары и комплектующие Chevrolet или Daewoo Lanos, который стал классикой своего сегмента, предлагает владельцам уникальную возможность дополнить свой автомобиль разнообразными аксессуарами и комплектующими. Существует несколько важных элементов, которые могут сделать ваш Ланос еще более стильным и функциональным – какие же?
Терміновий викуп автомобілів у Києві: швидке та зручне рішення для власників У світі постійно змінюються обставини, і іноді власники автомобілів знаходяться в ситуаціях, коли терміновий викуп стає єдиним виходом. У цьому контексті велику популярність отримав викуп авто в Києві. Однією з провідних компаній у цьому напрямку є "AvtoPride", яка пропонує широкий спектр послуг для власників транспортних засобів.
Новый Toyota Hilux: совершенство в каждой детали Toyota Hilux - икона надежности и мощи в мире пикапов. Тойота Хайлюкс от Сити Плаза продолжает легенду, предлагая выдающуюся производительность, внедорожные возможности и стильный дизайн.
Еволюція автомобільних двигунів: від перших бензинових до сучасних електричних систем Перші двигуни ДВС були з одним циліндром і, щоб зробити силовий агрегат потужнішим, доводилось збільшувати об'єм циліндра. Згодом стали досягати більшої потужності шляхом збільшенням кількості циліндрів.
Виды боковых зеркал Хороший обзор и безопасность во время езды или парковки — ключевые параметры, которые дают боковые зеркала. Более того, законодательно автомобиль не может ездить по дорогах общего пользования без этих комплектующих или с разбитым зеркальным полотном.
Амортизаторы для надежной дорожной уверенности от УКР ПАРТС Работоспособные амортизаторы автомобиля играют ключевую роль в обеспечении комфорта и безопасности во время движения. Автомобиль подвергается воздействию разнонаправленных сил, которые могут повлиять на его управляемость и стабильность.

Більше новин